17 773 17 00, 664 084 412 bok@lifesystem.pl

Outsourcing IT

Outsourcing IT to idealne rozwiązanie profesjonalnej i rzetelnej obsługi informatycznej, bez konieczności kosztownego zatrudniania samodzielnych specjalistów IT w swojej firmie.

Dzięki naszemu wsparciu i stałej opiece, mają Państwo dostęp do nowoczesnych rozwiązań i usług informatycznych. Pomożemy efektywniej wykorzystywać posiadaną infrastrukturę informatyczną, jak również zaproponujemy dodatkowe usługi IT pomocne w optymalizacji i właściwej organizacji procesów biznesowych.

Zapewniamy całodobową opiekę i monitoring. Pomagamy usprawniać funkcjonowanie Państwa firmy, poprawiamy bezpieczeństwo danych i procesów, administrujemy serwerami i sieciami.

Oferujemy pełne wsparcie informatyczne oraz doradztwo specjalistów IT. Oferujemy pomoc w formie zdalnej lub w siedzibie Państwa firmy. Zakres naszej obsługi IT jest elastyczny i zależny od Państwa realnych potrzeb i oczekiwań, oraz wspólnie wypracowanego modelu współpracy.

Szybki czas reakcji

W razie wystąpienia usterki lub problemu, zapewniamy bardzo szybki czas reakcji rozpoczynając rozwiązywanie problemu niemal natychmiast.

Sprzęt zastepczy

W przypadku poważniejszej awarii dysponujemy komputerami i serwerami zastępczymi instalowanymi na czas usuwania usterki.

Minimalne koszty

W momencie podpisania umowy na obsługę informatyczną Państwa firmy, jedynymi kosztami z Państwa strony jest atrakcyjny miesięczny abonament zależny od ilości obsługiwanych stanowisk. Nie muszą Państwo zatrudniać informatyka oraz korzystać z innych firm zewnętrznych. Dodatkowo otrzymują Państwo rabat na zakup sprzętu komputerowego.

Gwarancja

Na wszystkie usługi oraz sprzęt otrzymują Państwo gwarancję.

Fachowość

Wszelkie rozwiązania IT przed zaproponowaniem i wdrożeniem są konsultowane z najlepszymi fachowcami z branży. Wszelkie usługi IT wykonywane są przez ludzi z pasją, wykwalifikowanych i zaufanych, ciągle podnoszących swoje umiejętności i wiedzę.